ad

برای فرماندهی پولیس ۱۰۰ ولسوالی افراد جدید معرفی شدند

هشت صبح


برای فرماندهی پولیس ۱۰۰ ولسوالی افراد جدید معرفی شدند

۸صبح، کابل: برای فرماندهی پولیس ۱۰۰ ولسوالی در ۲۹ ولایت کشور فرماندهان جدید معرفی شدند.

در مراسم معرفی فرماندهان جدید پولیس ۱۰۰ ولسوالی که پس از چاشت روز شنبه، بیست‌وششم میزان در ارگ ریاست جمهوری برگزار شد، رییس جمهور غنی، معاون اول ریاست جمهوری و مشاور امنیت ملی سخنرانی کردند.

حمدالله محب، مشاور امنیت ملی، در این مراسم گفت که فرماندهان جدید از سوی کمیته‌ای که بنابر هدایت رییس جمهور موظف شده بود، انتخاب و تثبیت رتبه شدند.

به گفته او، ۱۰۰ تن از بریدملان و افسران در مرحله اول در یک روند شفاف گزینش شده‌اند.

ضیا عاصی، رییس تزکیه و انکشاف رهبری سکتور امنیتی دفتر شورای امنیت ملی، در این نشست گزارش داد که ۱۰۰ فرمانده پولیس تازه طی ۴۵ روز کاری از میان ۶۰۰ تن برای فرماندهی پولیس ۱۰۰ ولسوالی در ۲۹ ولایت تعیین شده‌اند.

رییس جمهور غنی در سخنانی در این مراسم خطاب به فرماندهان جدید گفته است که با رفتن آن‌ها به ولسوالی‌ها، انگیزه، مدیریت، تعهد و تحرک خواهد آمد که در تاریخ افغانستان بی‌نظیر خواهد بود.

غنی گفته است که فرماندهان جدید حمایت سرقوماندان اعلی قوای مسلح را با خود دارند و از آن‌ها خواسته است که با مردم ابریشم و در برابر دشمنان کشور، مشت فولادین باشند.

امرالله صالح نیز در این نشست به فرماندهان جدید پولیس توصیه کرده است که با مردم به نیکی رفتار کنند، از اراضی شناخت داشته باشند و در راستای تجرید و عقب زدن دشمن، هم‌آهنگ عمل کنند.

source: https://8am.af/?p=229395

به اشتراک بگذارید
آمار جهانی کرونا

ad

بیشتر بخوانید